Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,40 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Witte wijn uit de Italiaanse Marken. Het aroma is geurig en fruitig, de smaak vol en zacht. Uitstekend als aperitief, maar ook erg lekker bij vis en licht gevogelte.
Geurige en soepele Zuid-Franse witte wijn, met de geur van rijpe perzik en appel. De smaak is mild, soepel en fris. Prima wijn bij vele koude of warme voorgerechten, eventueel ook bij een milde kipschotel.
Knisperend droge, Franse witte wijn, gemaakt van 80% roussanne- en 20% grenache blancdruiven. Een mooie combinatie van versfruitaroma’s, een volle, rijpe smaak en een aangename frisheid. Lekker als aperitief of bij gegrilde asperges.
Noord-Italiaanse droge witte wijn met een aroma van bloemen en fruit. Dankzij de volle, elegante en sappige smaak erg lekker bij vis of gevogelte. Ook heerlijk bij romige pasta.
Noord-Italiaanse droge witte wijn met een aroma van bloemen en fruit. Dankzij de volle, elegante en sappige smaak erg lekker bij vis of gevogelte. Ook heerlijk bij romige pasta.
Franse droge witte wijn met een fris en verfijnd aroma van citrus, appel en lichte eikenhouttonen. De smaak is vol, evenwichtig en fris. Fraaie wijn bij gepocheerde of gebakken vis.
Fraaie droge witte wijn met de geur van kruiden en verfijnd geel fruit. De smaak is sappig en droog. Lekker bij gerookte vis, maar ook heerlijk bij gevogelte of kalfsvlees met saus.
Walvisch Kaapse Wit is een originele blend van o.a. chenin blanc, chardonnay en viognier.
Droge witte wijn met een aroma van groene appel, citrus en wat toast. De smaak is droog, evenwichtig, sappig en fris. Heerlijk bij zowel gestoofde als gebakken vis of bijvoorbeeld paella!
Italiaanse droge witte wijn met een frisse, fruitige geur en een sappige, evenwichtige smaak. Heerlijk als aperitief, maar ook erg lekker bij (koude) voorgerechten, vis of buffetten.
Pittige droge witte wijn met fijne toastgeuren en rijpe appel en abrikoos in het aroma. De smaak zet sappig, fris in en ontwikkelt zich vol en aanhoudend met een lange afdronk.
Portugese droge witte wijn met de geur van bloemen en rijp geel fruit. Lekker sappig en evenwichtig van smaak. Goed te combineren met vis, licht kruidige salades of bijvoorbeeld pasta met kip.
Typisch Italiaanse, frisdroge witte wijn. Vol en intens van smaak, met een fruitig aroma. Heerlijk bij zomerse maaltijdsalades en pastagerechten met vis of champignons.
Italiaanse droge witte wijn met een verfijnd aroma van appel, meloen en lichte botertonen. De smaak is vol, zacht, aromatisch en mild. Mooie begeleider van verfijnde visschotels of risotto.
Expressief, bloemig, flink wat body en romigheid, abrikoos, stevigheid en met voor een Viognier verrassend goede zuren. Charmeur.